Testy komputerowe, diagnostyka

Komputerowa diagnostyka pojazdów, samochodów w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Komputerowa diagnostyka pojazdów Kraków

Praktycznie w każdym nowym samochodzie za pracę wszystkich układów i podzespołów odpowiedzialny jest komputer. Pozwala on na jak najszybsze zlokalizowanie usterki, a co najważniejsze – jej późniejsze usunięcie.

Komputer samochodowy zapisuje wszelkie usterki i wady działania pojazdu w formie kodów. Diagnostyka samochodowa polega na podpięciu komputera pokładowego do komputera zewnętrznego i ustaleniu faktycznego stanu technicznego pojazdu za pomocą odczytanych z pamięci urządzenia informacji.

Diagnostyka pojazdów jest wyjątkowo bezinwazyjną metodą wykrywania usterek wszystkich układów samochodowych (wydechowego, hamulcowego, kierowniczego, spalinowego oraz instalacji elektrycznej) – diagnostyka samochodowa odbywa się bez konieczności ingerowania w struktury pojazdu, jest więc o wiele bezpieczniejsza i tańsza, niż tradycyjne metody diagnostyki.

Sprawdzenie komputerowe samochodu to skuteczny sposób na znalezienie usterki w różnych układach Twojego pojazdu. Dzięki temu, nie tylko błyskawicznie dowiesz się, gdzie pojawił się problem, ale również usuniesz błędy silnika. To najwygodniejszy sposób, aby poznać stan techniczny pojazdu bez jego demontażu.

Kiedy diagnostyka samochodowa jest konieczna?

Komputerowa diagnostyka pojazdów to skuteczny sposób na znalezienie usterki w różnych układach samochodu. Dzięki niej fachowcy nie tylko błyskawicznie dowiedzą się, gdzie pojawił się problem, ale także dobiorą skuteczne i najbardziej optymalne sposoby jego naprawy. Komputerowa diagnostyka samochodowa to najwygodniejszy sposób, aby poznać stan techniczny pojazdu bez jego demontażu, dlatego wykorzystywana jest w sytuacjach, gdy kierowca podejrzewa wady swojego samochodu, musi wykonać kompleksowy przegląd lub chce zaoszczędzić na czasie.

Komputerowa diagnostyka samochodów może być również przydatna przed zakupem używanego pojazdu. Zanim zdecydujesz się na nabycie auta, z pomocą naszych diagnostów dokonaj oceny stanu technicznego poszczególnych układów. Żadna usterka, którą próbował ukryć sprzedający, nie zaskoczy Cię w przyszłości. Dzięki komputerowej diagnostyce pojazdów razu poznasz faktyczny stan techniczny samochodu.

Diagnostyka pojazdów Kraków – Auto Serwis Wadowicka

Jeżeli szukasz warsztatu, który zajmuje się komputerową diagnostyką pojazdów (check engine), trafiłeś w dobre miejsce – Auto Serwis Wadowicka to diagnostyka pojazdów w Krakowie za pomocą najnowocześniejszych urządzeń, które umożliwiają szybki odczyt i kasowanie kodu usterki.

Diagnostyka samochodowa, pojazdów Kraków

Nasi niezwykle doświadczeni pracownicy w kilka minut dokonają komputerowej diagnostyki samochodowej – zarówno silnika, jak i innych układów – pozwalając zlokalizować problemy i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo na drodze – Twoje, Twoich pasażerów i wszystkich uczestników ruchu drogowego. Specjalne, nowoczesne testery szybko odczytają istotne błędy oraz wykryją, gdzie kryje się problem, co umożliwi dokonanie właściwej naprawy wadliwie działającego układu lub podzespołu.

Komputerowa diagnostyka pojazdów w naszym serwisie w Krakowie to gwarancja profesjonalizmu oraz ekspresowego i kompleksowego rozwiązania problemu.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.