ENUA

Umów się na
bezpłatny przegląd
Twoje samochodu

UMÓW SIĘ

Przegląd jest bezpłatny i bez zobowiązań

Kończy Ci się ważność
przeglądu rejestracyjnego
samochodu?

Umów się na przegląd!

UMÓW SIĘ

Ceny urzędowe i jednolite w całym kraju

Przegląd rejestracyjny

Przegląd rejestracyjny

Przeglądy rejestracyjne, badania techniczne

Przegląd rejestracyjny samochody jest nie tylko niezbędnym warunkiem dopuszczenia samochodu do użytkowania, ale także gwarancją bezpieczeństwa kierowcy, pasażera oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

W przypadku kontroli policyjnej, bez ważnych badań technicznych, narażasz się na utratę dowodu rejestracyjnego – a w dużej części ubezpieczalni, bez podbitej pieczątki ważnego przeglądu technicznego, ważność tracą także polisy OC i AC.

Badania techniczne należy wykonywać regularnie co roku (w przypadku samochodu z salonu – po upływie 3 lat od zakupu) ale przed upływem terminu podanego w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

Badanie techniczne Kraków – serwis Wadowicka

Podczas wykonywania przeglądu rejestracyjnego w naszym serwisie dowiesz się, czy w Twoim pojeździe nie kryją się żadne usterki, które mogłyby wpływać na jego sprawność i użyteczność.

Oferujemy profesjonalne, przeprowadzane na badania techniczne różnych pojazdów. Jesteśmy renomowanym serwisem, który nie tylko rozumie indywidualne potrzeby klientów, jako kierowców, ale także zna na wylot ich samochody.

Nasza szeroka oferta obejmuje:

– badania techniczne samochodów,
– badania techniczne motocykla,
– badania techniczne skutera,
– częściowe badania techniczne,
– przeprowadzenie badań technicznych, nawet gdy w dowodzie rejestracyjnym brak miejsca na przegląd,
– możliwość dokonania przeglądu rejestracyjnego nie tylko Twojego auta.

Szybki przegląd rejestracyjny w Krakowie

Nasi profesjonalni i doświadczeni serwisanci wystawiają specjalny dokument, potwierdzający przeprowadzenie przeglądu rejestracyjnego motocykla, samochodu lub innego pojazdu. Z takim potwierdzeniem właściciel auta udaje się następnie do wydziału komunikacji odpowiedniego dla swojego miejsca zamieszkania.

Jeśli przegląd samochodowy w Krakowie, to tylko u nas – gwarantujemy profesjonalną obsługę przez doświadczonych diagnostów, którzy od razu doradzą odpowiednie rozwiązanie, gdy w Twoim pojeździe wykryto usterkę.

Zapraszamy do dokonywania przeglądów rejestracyjnych i badań technicznych w naszym serwisie w Krakowie!

zdjęcie_18

Przegląd rejestracyjny – jak wygląda?

Przeglądy rejestracyjne mają na celu wykrycie wszelkich usterek auta, które mogłyby zaburzać jego prawidłowe funkcjonowanie, a tym samym narażać na niebezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

 

 

Wykonując przegląd rejestracyjny, zwracamy uwagę na sprawność wszystkich niezbędnych elementów samochodu, ale także na stan karoserii.

Podczas badań technicznych, profesjonalni serwisanci badają nadwozie pojazdu – sprawność reflektorów oraz stan szyb (przednich, bocznych).

Jeśli występują na nich pęknięcia, poważne ubytki lub odpryski, należy wymienić uszkodzone elementy (i przepalone żarówki).

Podczas przeglądów rejestracyjnych sprawdzana jest również sprawność elementów podwozia – takich jak hamulce (również hamulec ręczny), opony i amortyzatory – ponieważ to one bezpośrednio wpływają na sterowalność pojazdu i przyczepność do podłoża.

Silnik, stanowiący serce samochodu oraz układ wydechowy, będący odpowiedzialny za tłumienie hałasów i odprowadzanie spalin, oceniane są pod kątem wycieku płynów eksploatacyjnych oraz emisji spalin.

Samochód, który ma zostać dopuszczony do ruchu musi także posiadać sprawne pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne oraz napinacze pasów.

 

Przegląd rejestracyjny - zarezerwuj termin online!

Zapraszamy do naszego Auto Serwisu Wadowicka na przegląd rejestracyjn. Żeby nie czekać w kolejkach zachęcamy do umawiania się na termin przeglądu za pośrednictwem naszej strony. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej okazji i zapewnienia sobie spokojnej jazdy na drogach. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisami!

Zapisy na przegląd znajdziesz tutaj.

Auto Serwis Wadowicka w 4 krokach:

WYBÓR JEDNEGO
MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD
W TWOJEJ OBECNOŚCI

USTALONY KOSZT
NIE ULEGNIE ZMIANIE

STAŁA OPIEKA
SERWISOWA

Sprawdź swój samochód.

Zawsze kiedy przyjedziesz do nas TWÓJ MECHANIK przeprowadzi wraz z Tobą potwierdzony protokołem, bezpłatny przegląd Twojego samochodu.

Dzienna ilość miejsc ograniczona.
Przegląd jest bezpłatny i bez zobowiązań.

Zapisz się na BEZPŁATNY PRZEGLĄD

  Dzisiaj (środa) Pozostało 19 miejsc!

  Przegląd jest bezpłatny i bez zobowiązań.

Gwarancja na wykonane usługi i zamontowane części honorowana na terenie całej Polski.