SYSTEM 4 KROKÓW

1. WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

W naszym warsztacie samochodowym znajdziesz mechanika, który będzie dbał o stan techniczny Twojego samochodu oraz dołoży wszelkich starań, aby dokonać szybkiej naprawy. Dzięki wyborowi jednego mechanika zyskujesz pewność kompleksowej i sprawnej naprawy swojego auta – pracuje nad nim jedna osoba, która od początku zna problem i realizuje jego konkretne, najbardziej optymalne rozwiązanie. W naszym warsztacie masz stałą gwarancję, że trafisz na fachowego mechanika – u nas pracują sami profesjonaliści, pełni pasji i zaangażowania wobec tego, co robią!

Przed naprawą Twój mechanik poda Ci jej koszt. Ustalona kwota nie ulegnie zmianie. Naprawa może odbywać się w Twojej obecności. Nie jest to standard obecny we wszystkich warsztatach samochodowych, ale my stawiamy przede wszystkim na uczciwość i przejrzystość podejmowanych przez nas działań. Zawsze na bieżąco będziesz informowany o wszystkich czynnościach naprawczych, których dokonuje Twój mechanik, a brak ukrytów kosztów to gwarancja pełnej satysfakcji z naprawionego pojazdu. Potrzebna Ci sprawna i klarowna naprawa w możliwie jak najkorzystniejszej cenie? Chcesz być przy niej obecny? Wybierz nasz serwis!

2. MOŻLIWOŚĆ NAPRAWY W TWOJEJ OBECNOŚCI

3. BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

Zawsze, kiedy przyjedziesz do nas, TWÓJ MECHANIK samochodowy przeprowadzi wraz z Tobą, potwierdzony protokołem, bezpłatny przegląd elementów odpowiedzialnych za Twoje bezpieczeństwo. To transparentny sposób na przegląd auta, gwarantujący uczciwość ewentualnych późniejszych napraw. Jesteś obecny przy wszystkich czynnościach, jakie w czasie kontroli stanu pojazdu podejmuje TWÓJ MECHANIK, dzięki czemu możesz mu zwrócić mu uwagę na wszystkie niepokojące Cię problemy techniczne, od razu poznając ich prawdopodobne przyczyny. 

 

Po wykonaniu naprawy Twój mechanik poinformuje Cię o zalecanym terminie kolejnej wizyty w naszym serwisie samochodowym i dokonaniu bezpłatnego przeglądu. Wiemy jak ważna jest stała opieka serwisowa – sprawny samochód to nie tylko naprawa ewentualnych usterek, negatywnie wpływających na użytkowanie, ale i regularna kontrola jego stanu. Twój mechanik zadba, abyś dzięki naszemu serwisowi zawsze miał pewność co do bezpieczeństwa prowadzenia swojego samochodu wynikającej z pełnej sprawności pojazdu. Stała opieka serwisowa pozwoli Ci długo cieszyć się komfortową i spokojną jazdą.

4. STAŁA OPIEKA SERWISOWA​

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.