Amortyzatory

Wymiana amortyzatorów w Krakowie​

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Wymiana amortyzatorów w Krakowie

Auto Serwis Wadowicka oferuje szereg usług związanych z wymianą amortyzatorów (także jego komponentów) oraz innych części zawieszeń samochodowych.

Serwis świadczy usługi naprawy i wymiany całych amortyzatorów oraz jego mniejszych elementów jak sprężyny, poduszki, osłony, odboje, łożyska czy kielichy.

Ponadto przeprowadzamy naprawy i wymiany pozostałych elementów zawieszenia samochodowego jak wahacze, kolumny McPhersona, belki, tuleje, łączniki stabilizatora czy silentblocki.

Podstawowym zadaniem amortyzatorów jest pochwycenie, a następnie rozproszenie nadmiaru energii, która wytworzyła się w układzie zawieszenia. Zapewnia to najwyższy komfort jazdy, a także najwyższą przyczepność samochodu do jezdni.

Na rynku istnieje obecnie wiele typów amortyzatorów, które różnią się głównie budową. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć:

  • olejowe,
  • gazowe.

Niesprawne amortyzatory mogą doprowadzić do uszkodzenia innych elementów układu zawieszenia lub w skrajnych przypadkach przy dużej prędkości, spowodować utratę panowania nad kierownicą i doprowadzić do wypadku. Nie ryzykuj! Regularnie kontroluj stan swoich amortyzatorów. Zgłoś się do Auto Serwisu Wadowicka. Nasi mechanicy dokonują wymiany amortyzatorów każdego rodzaju. Dzięki zdobytej wiedzy, pomogą w wyborze odpowiednich części, a następnie dokonają wymiany amortyzatorów zgodnie z zaleceniami producenta.

Wymiana amortyzatorów

Dokonujemy wymiany przednich amortyzatorów i tylnych. To jednak nie wszystko, ponieważ nasz serwis zapewnia kompleksową obsługę klientów, dlatego przeprowadzamy również wymianę:

  • łożyska amortyzatora,
  • kielicha amortyzatora,
  • gumy na amortyzatorach,
  • sprężyny amortyzatora,
  • poduszki amortyzatora.
wymiana amortyzatorów tylnych przednich kraków

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów, wymiana amortyzatora odbywa się u nas błyskawicznie, ale w sposób właściwy. Jeśli chcesz mieć pewność, że amortyzatory w Twoim samochodzie będą działały odpowiednio i spełnią swoją ważną rolę w układzie zawieszenia, skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. O amortyzatorach wiemy wszystko, potrafimy doradzić najbardziej optymalne rozwiązania i szybko lokalizujemy usterki. Właśnie my zadbamy odpowiednio o Twój samochód – kompleksowo i do tego w atrakcyjnych cenach. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, związane ze stanem technicznym Twojego pojazdu.

Zapraszamy do najlepszego serwisu amortyzatorów w Krakowie.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.