Silniki

Naprawa i wymiana silników w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Naprawa i wymiana silników w Krakowie

Najważniejszą częścią samochodu, a co za tym idzie jego sercem, a zarazem najdroższą częścią jest silnik. To właśnie on wprawia samochód w ruch, dlatego jest jego niezbędnym elementem. Składa się z podzespołów takich jak filtry (oleju, powietrza oraz paliwa), świec zapłonowych i żarowych, rozrządu czyli mechanicznego systemu zarządzającego pracą silnika, sprzęgła, które zapewnia płynne załączanie lub rozłączanie napędu pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów i jest jednym z elementów układu napędowego oraz układu chłodzenia, który składa się m.in. z chłodnicy i pompy wodnej.

Awaria silnika

Niestety tak jak każdy inny element, ulega on awarią. Niecodzienny dźwięk silnika, nietypowy stuk podczas pracy na wolnych obrotach o częstotliwości uzależnionej od prędkości obrotowej silnika, znikający płyn chłodniczy czy spadający lub rosnący poziom oleju – to wszystko może być początkiem problemów z silnikiem. Jeśli odpowiednio wcześnie na nie zareagujemy, skończy się tylko na naprawie silnika. Czasami jednak podczas jazdy słyszymy charakterystyczny chrobot i widzimy kłęby dymu – zazwyczaj wtedy jest już za późno na jakąkolwiek naprawę i silnik należy wymienić.

Nawet najdrobniejsza usterka w silniku, staje się przyczyną złego funkcjonowania całego pojazdu. Silniki wymagają specjalistycznej obsługi i diagnostyki, którą zapewniamy w naszym serwisie. Czasami naprawa silnika, nawet gdy istnieje taka możliwość, jest po prostu nieopłacalna – szczególnie gdy się zatarł lub rozpadł. W naszym serwisie nie tylko dbamy o silnik, ale również i o portfel klienta, dlatego zawsze wybieramy najlepsze dla niego rozwiązanie.

Sprawdzone części do silników

Korzystamy jedynie z oryginalnych części, które posłużą w samochodzie przez lata. Wymieniane silniki pochodzą jedynie z legalnych i sprawdzonych źródeł. Zajmujemy się kompleksową ich naprawą oraz wymianą.

Serwis silnika obejmuje:

  • wymianę rozrządu,
  • naprawę układu przeniesienia napędu,
  • wymianę filtrów,
  • wymianę sprzęgła,
  • wymianę/naprawę układu chłodzenia,
  • wymianę pomp wody i termostatów,
  • wymianę/naprawę układu paliwowego,
  • wymianę świec,
  • wymianę wszelkich części i płynów eksploatacyjnych.
naprawa silników w krakowie

Wymiana oleju silnikowego, filtrów, dbanie o dobrą kondycję podzespołów silnika, które zużywają się podczas eksploatacji, to zadania dla naszego serwisu. Powierz serce swojego samochodu w ręce specjalistów.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.