testy_komputerowe

Komputerowa diagnostyka pojazdów Kraków

Praktycznie w każdym nowym samochodzie za pracę wszystkich układów i podzespołów odpowiedzialny jest komputer. Pozwala on na jak najszybsze zlokalizowanie usterki, a co najważniejsze jej późniejsze usunięcie. Jeżeli szukasz warsztatu, który zajmuje się komputerową diagnostyką pojazdów (check engine), trafiłeś w dobre miejsce. Auto Serwis Wadowicka to diagnostyka pojazdów w Krakowie za pomocą najnowocześniejszych urządzeń, które umożliwiają szybki odczyt i kasowanie kodu usterki.

Sprawdzenie komputerowe samochodu to skuteczny sposób na znalezienie usterki w różnych układach Twojego pojazdu. Dzięki temu, nie tylko błyskawicznie dowiesz się, gdzie pojawił się problem, ale również usuniesz błędy silnika. To najwygodniejszy sposób, aby poznać stan techniczny pojazdu bez jego demontażu.

Komputerowa diagnostyka samochodów może być również przydatna przed zakupem pojazdu. Zanim zdecydujesz się na nabycie auta, z pomocą naszych diagnostów dokonaj oceny stanu technicznego poszczególnych układów. Żadna usterka, którą próbował ukryć sprzedający, nie zaskoczy Cię w przyszłości. Od razu poznasz faktyczny stan techniczny samochodu.

Zadzwoń i umów się na darmowy przegląd +48 (12) 269-29-00

Wykonujemy komputerową diagnostykę pojazdów w zakresie:

  • diagnostyki silnika,
  • diagnostyki klimatyzacji,
  • diagnostyki układów ABS, SRS, ASR, ESP, AIRBAG, EPC
  • regulacji podzespołów wykonawczych,
  • kasowania błędów silnika i innych podzespołów,
  • kasowania inspekcji serwisowych.

Nasi niezwykle doświadczeni pracownicy w kilka minut dokonają diagnostyki komputerowej silnika i innych układów, pozwalając zlokalizować problemy i tym samym zwiększyć Twoje i Twoich pasażerów bezpieczeństwo na drodze. Specjalne, nowoczesne testery szybko odczytają błąd silnika, wykryją, gdzie kryje się problem, co umożliwi dokonanie właściwej naprawy wadliwie działającego układu lub podzespołu.

Komputerowa diagnostyka usterek w naszym serwisie to najwyższy profesjonalizm i gwarancja, że znajdziesz rzeczywiste źródło problemu w Twoim samochodzie. Razem z nami rozwiąż kłopot z usterkami.