przegląd rejestracyjny

Przeglądy rejestracyjne, badania techniczne Kraków

Niezbędnym warunkiem dopuszczenia samochodu do ruchu drogowego są okresowe badania techniczne auta. W przypadku kontroli policyjnej, bez ważnych badań technicznych, narażasz się na utratę dowodu rejestracyjnego! Podczas wykonywania przeglądu w naszym serwisie dowiesz się, czy w Twoim pojeździe nie kryją się żadne usterki, które mogłyby wpływać na jego sprawność i użyteczność.

Przegląd rejestracyjny

Dokonując przegląd rejestracyjny, zwracamy szczególną uwagę na sprawność reflektorów, stan karoserii oraz szyb. Sprawdzamy również sprawność elementów podwozia, takich jak hamulce (również hamulec ręczny), stan opon oraz amortyzatorów. Silnik oraz układ wydechowy oceniamy pod kątem wycieku płynów eksploatacyjnych oraz emisji spalin. Samochód, który ma zostać dopuszczony do ruchu musi posiadać sprawne pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne oraz napinacze pasów.

Zadzwoń i umów się na darmowy przegląd +48 (12) 269-29-00

Badanie techniczne

Oferujemy profesjonalne, przeprowadzane na najwyższym poziomie badania techniczne w Krakowie różnych pojazdów. Możesz przyjechać do nas nie tylko z Twoim autem. Nasza szeroka oferta obejmuje:

  • badania techniczne samochodów
  • badanie techniczne motocykla
  • badanie techniczne skutera
  • częściowe badania techniczne.

Przeprowadzamy badania także, gdy brak miejsca w dowodzie rejestracyjnym na przegląd. W takiej sytuacji wystawiamy specjalny dokument, potwierdzający przeprowadzenie przeglądu rejestracyjnego motocykla, samochodu lub innego pojazdu. Z takim potwierdzeniem właściciel auta udaje się następnie do wydziału komunikacji odpowiedniego dla swojego miejsca zamieszkania.

Jeśli przegląd samochodowy w Krakowie, to tylko w Auto Serwis Wadowicka – gwarantujemy profesjonalną obsługę przez doświadczonych diagnostów, którzy od razu doradzą odpowiednie rozwiązanie, gdy w Twoim pojeździe wykryją usterkę.

Zapraszamy do naszego serwisu i do dokonywania przeglądów rejestracyjnych przez profesjonalistów.