Auto serwis Volkswagen

Serwis samochodów Volkswagen w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Auto Serwis Volkswagen Kraków - profesjonalizm i doświadczenie

Nazwa Volkswagen jest synonimem doskonałej jakości wykonania, niezawodności i pierwszorzędnej konstrukcji. To jedna z najbardziej lubianych i różnorodnych marek samochodów na całym świecie. Wybór obejmuje wiele różnych modeli, zaczynając na oszczędnych samochodach miejskich, aż po luksusowe, wyrafinowane pojazdy dla najbardziej wymagających. Wszystkie, bez wyjątku, cechują się imponującym kunsztem wykonania, przyciągającą uwagę prezencją i rozpoznawalnością na drodze.


Przez wiele lat marka Volkswagen istniała pod mottem “samochodu dla ludu“. Stworzyli jedną z najpopularniejszych linii pojazdów na świecie, przez dekady zapewniając klientom komfort i bezpieczeństwo. Wyjątkowa stylistyka maszyn oraz wytrzymałe i trwałe części samochodowe sprawiły, że pojazdy były bliskie sercu milionów ludzi na całym świecie.

Samochody Volkswagen zaprojektowane są tak, by zapewnić satysfakcję na lata.
Trzeba jednak przyznać, że nawet legendarne samochody nie mogą uniknąć problemów podczas codziennego użytkowania. Trzeba być przygotowanym, że wymiana pewnych komponentów będzie nieunikniona. Twój Volkswagen może wymagać dodatkowych części, aby przywrócić jego perfekcyjny stan – najlepiej oddać go więc w

Dlaczego warto wybrać Auto Serwis Volkswagen w Krakowie?

Samochody, podobnie jak wszystkie inne maszyny, wymagają regularnej konserwacji. W przypadku zaniedbania pojazd szybko stanie się bezużyteczny i zwyczajnie przestanie działać. Auto Serwis Volkswagen to miejsce, w którym wiemy, jak zadbać o Twój pojazd, by służył Ci jeszcze przez długi czas!

Auto serwis Volkswagen Kraków

Zdajemy sobie sprawę, że posiadanie samochodu renomowanej i popularnej marki Volkswagen wiąże się z dużymi kosztami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasz Auto Serwis Volkswagen oferuje Państwu kompleksową obsługę pojazdu w atrakcyjnej cenie.

W naszym Auto Serwisie Volkswagen wykonujemy naprawy samochodów osobowych oraz dostawczych (do 3,5 tony), dokładając wszelkich starań, by indywidualny klient był w stu procentach zadowolony. Przeprowadzamy wywiad dotyczący Państwa oczekiwań i umożliwiamy Państwu obecność podczas naprawy pojazdu. Stałym klientom oferujemy stałą opiekę serwisową, która wiąże się z regularnymi korzyściami – to dlatego warto wybrać serwis Volkswagen w Krakowie!

Serwis Volkswagen

Biorąc pod uwagę wszelkie złożone mechanizmy, dzięki którym działa Państwa pojazd, bardzo ważne jest, aby serwisowanie odbywało się pod okiem profesjonalistów. W związku z tym zapewniamy naszym klientom nie tylko flotę wyspecjalizowanych mechaników, ale i szeroki zakres usług, by samochody opuszczające nasz Auto Serwis Volkswagen były jak najbardziej wydajne.

Inwestowanie w odpowiednią opiekę aut marki Volkswagen wiąże się ze znacznymi zyskami. Mogą Państwo mieć pewność, że pojazd zostanie utrzymany w świetnej formie i nie zawiedzie przez długi czas. Dzięki oferowanemu przez nasz Auto Serwis Volkswagen darmowemu przeglądowi części odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, wykonywanemu przez fachowców, mogą Państwo uniknąć wielu popularnych problemów. Zapewniamy, że kompleksowa obsługa samochodu zabezpieczy go przed rozwinięciem się trwałych uszkodzeń.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu przeglądu i konsultacji z mechanikiem -specjalistą w naszym warsztacie. Można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i przez formularz dostępny na stronie internetowej.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.