Dynamiczna wymiana oleju

Wymiana oleju w skrzyni automatycznej w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni automatycznej

Niektórzy producenci samochodów są przekonani, że w pojazdach ze skrzyniami automatycznymi nie ma potrzeby wymiany oleju. Jeśli ten proces nie zostanie jednak przeprowadzony w odpowiednim czasie, może doprowadzić do uszkodzenia skrzyni biegów, co zostało potwierdzone przez wielu doświadczonych mechaników.

Dynamiczna wymiana oleju

Skrzynia biegów należy do najbardziej wymagających części samochodu, dlatego tak ważne jest, aby poddawać ją regularnej kontroli. Często w salonach polecana jest statyczna wymiana oleju, która jednak często okazuje się niewystarczająca. Dlatego do automatycznej skrzyni biegów nasi mechanicy stosują dynamiczną wymianę oleju, która przeprowadzana jest przy włączonym silniku. Stary płyn jest usuwany ze zbiornika i zastąpiony całkowicie nowym. W sytuacji, gdy olej przez dłuższy czas nie był wymieniany, nasi mechanicy stosują również płukankę.

Dzięki zastosowaniu dynamicznej wymiany oleju płyny zostają całkowicie usunięte ze skrzyni automatycznej. Nasi mechanicy oprócz serwisu, doradzą również, kiedy powinna zostać wykonana kolejna wymiana, co jest zależne od modelu Twojego pojazdu.

Kiedy wymienić olej?

Nie wiesz, czy Twój samochód wymaga dynamicznej wymiany oleju? Zapraszamy do naszego serwisu, w którym pojazd zostanie sprawdzony przez doświadczonych mechaników. Nasi pracownicy są świadomi tego, jaka odpowiedzialność na nich spoczywa — dlatego dokładają wszelkich starań, aby pojazd opuścił nasz serwis znajdujący w Krakowie niczym prosto z salonu.

dynamiczna wymiana oleju

Zaufaj doświadczeniu!

Podczas naprawy nasi pracownicy dokładnie sprawdzają pojazd, aby poinformować Cię o tym, w jakim stanie jest samochód oraz jakie usługi powinno obejmować serwisowanie — w tym czy konieczne jest przeprowadzenie wymiany oleju. Następnie przystępują do pracy i naprawiają pojazd tak szybko, jak to tylko możliwe. Ustalona w początkowej rozmowie cena nie ulega zmianie, a wszystkie szczegóły zostaną ustalone w trakcie rozmowy z naszym mechanikiem

Zapraszamy do naszego serwisu!

Nasz zespół składa się z doświadczonych mechaników, którzy już po pierwszej wizycie wezmą Twój pojazd pod stałą opiekę. Poinformują Cię, kiedy ma nastąpić kolejna usługa serwisowa. Chętnie udzielą również informacji na temat dynamicznej wymiany oleju.

Nasze usługi świadczymy w serwisie, który znajduje się w Krakowie. Zanim przystąpimy do pracy, przeprowadzimy darmowy przegląd skrzyni automatycznej w Twojej obecności. Zależy nam, abyś w swoim pojeździe czuł się przede wszystkim bezpiecznie. Jeśli poszukujesz doświadczonych mechaników oraz certyfikowanych usług w konkurencyjnej cenie, już dziś zapraszamy do kontaktu!

Porady eksperta

Statyczna (grawitacyjna) wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów pozwala wymienić maksymalnie 50% jego objętości.

Dynamiczna wymiana oleju przeprowadzana na pracującej skrzyni biegów gwarantuje 99% efektywności i zdecydowanie przedłuża jej bezawaryjne działanie.

Usługę dynamicznej wymiany oleju tę świadczymy za pomocą nowoczesnego urządzenia Ravenol 3.0 ATF Profesional Line  przez wykfalifikowanych mechaników.

Zaleca się aby dynamiczana wymiana oleju odbywała się w interwałach co 60 000 km. Okres ten podlega skróceniu, gdy skrzynia pracuje w trudnych warunkach np.  pojazd ciągnący przyczepę.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.