Zalety detailingu samochodowego

Zadbaj o swoje auto

Detailing samochodowy to pakiet usług, dzięki któremu Państwa samochód będzie wyglądał jak nowy. Nie mamy na myśli zwykłego mycia i polerowania, w skład usług zaliczamy kompleksową pielęgnację również w środku pojazdu. Takie rozwiązanie sprawia, że samochód będzie wyglądał jak świeżo odebrany z salonu i spełni walory estetyczne katalowych ideałów.

Detailing przeznaczony jest dla osób, które pragną utrzymać atrakcyjny wygląd samochodu i zabezpieczyć go przed negatywnymi czynnikami. Korzystając z tej usługi poczują się Państwo, jakby dopiero wyjechali z salonu.

detailing samochodowy zalety (2)

Zachowaj dawny blask

Wielu posiadaczy marzy o tym, aby lakier na ich samochodzie cały czas błyszczał i był nieskazitelny, jak w dniu, w którym odebrali go z salonu. Niestety nowoczesne i ekologiczne lakiery łatwo ulegają zarysowaniom, dzięki profesjonalnej renowacji lakieru jesteśmy w stanie przywrócić jego dawny wygląd.

Aby zadbać o lakier nie wystarczy go tylko polerować, zdarzają się różne sytuacje i w przypadku powstania zarysowań należy skorzystać z usługi renowacji, która gwarantuje skuteczność i zadowalający efekt. W celu zachowania nienagannego wyglądu lakieru można również zabezpieczyć go przed powstaniem nowych uszkodzeń, stosuje się do tego powłokę ceramiczną.
Takie działania na pewno zaspokoją potrzeby każdego klienta i pozwolą cieszyć się wyglądem pojazdu.

Czyste wnętrze

Wnętrze samochodu to miejsce, w którym spędzamy znaczną ilość czasu, dlatego nie trudno o zabrudzenia i zużycie się tapicerki. Detailing wnętrz obejmuje kompleksową usługę czyszczącą każdego, najmniejszego elementu znajdującego się w środku pojazdu. Bez względu na rodzaj tapicerki i poziom jej zabrudzenia, sprawia, że będzie wyglądać jak nowa. Renowacja tapicerki skórzanej i impregnacja tapicerki materiałowej sprawi, że po zabrudzeniach nie zostanie ślad, a dawny kolor zostanie odświeżony.

Ponadto, detailing obejmuje gruntowne odkurzanie foteli i dywaników, mycie szyb po obu stronach oraz czyszczenie kurzu z każdego zakamarku pojazdu. Wszystkie działania wykonywane są z najwyższą starannością w trosce o Państwa pojazd i podkreślają jego atrakcyjny wygląd.