opony

Wulkanizacja, wymiana opon i przechowalnia w Krakowie

Każdy z naszych pracowników posiada niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie serwisu ogumienia, w tym wymiany opon oraz wulkanizacji. Sprzęt i urządzenia, na których pracujemy, są najnowocześniejsze, co pozwala nam na obsługę kół od 10 do 24 cali, pozostawiając opony i felgi w nienaruszonym stanie.

Wulkanizacja

Zapewniamy profesjonalną i szybką wulkanizację opon, dokonywaną tylko przez doświadczonych wulkanizatorów przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Koła wyważamy na wyważarkach, które posiadają zwiększoną liczbę punktów pomiarowych. Dzięki temu możemy bardziej precyzyjnie wyważyć koła samochodowe. Jeśli nie chcesz narazić się na uszkodzenie zawieszenia i zmniejszenia komfortu jazdy, pamiętaj, że konieczne jest wyważanie opony. W naszym serwisie przeprowadzamy tę czynność rutynowo przy każdej wymianie opon.

Zawsze pamiętamy o czystości i konserwacji wszystkich elementów, które mogą być narażone na jakiekolwiek uszkodzenia przy wymianie opon oraz ich wulkanizacji. Śruby i nakrętki zawsze pokrywane są przez nas smarem miedziowym, następnie dokręcamy je kluczem dynamometrycznym z siłą, jaką przewiduje producent auta.

Przechowalnia

Dodatkowo, dla Twojego komfortu, oferujemy przechowalnię opon samochodowych, co sprawia, że możesz być spokojny o to, gdzie i w jakich warunkach będą czekały Twoje opony na następny sezon. Dzięki nam nie tylko zmienisz błyskawicznie opony zimowe, ale również bezpiecznie i wygodnie przechowasz opony letnie i odwrotnie.

Zadzwoń i umów się na darmowy przegląd +48 (12) 269-29-00

Wymiana opon

Pamiętaj, że wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie, gdy nadejdzie odpowiednia pora roku, to nie żaden kaprys, ale działanie mające zwiększyć bezpieczeństwo użytkownika samochodu. Nie daj się zaskoczyć trudnym warunkom na drodze i nie zdawaj się na kaprysy zimowej pogody. Przygotuj Twój samochód do właściwej, bezpiecznej eksploatacji. Ważna jest także wymiana opon zimowych na letnie, ponieważ ogumienie zimowe nie sprawdza się odpowiednio w czasie ciepłych dni. Wyjątek stanowią opony całoroczne, których nie trzeba wymieniać wraz z nadejściem sezonu zimowego lub letniego.

Auto Serwis Wadowicka to wulkanizacja w Krakowie na najwyższym poziomie.