Klimatyzacja

Klimatyzacja samochodowa – serwis w Krakowie

Regularne serwisowanie klimatyzacji samochodowej to podstawa. Coroczny przegląd zapewnia jej sprawne działanie zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. W lecie, gdy chce się schłodzić samochód, ale i w pozostałych częściach roku, gdy jest potrzebna do osuszania parujących szyb.

W naszym serwisie dokonacie kompleksowego przeglądu klimatyzacji samochodowej. Najczęstszymi przyczynami awarii są za mała ilość czynnika chłodzącego lub też brak oleju w układzie. Dokonujemy nie tylko naprawy klimatyzacji, gdy już dojdzie do jej usterki, ale zapewniamy również kompleksowy serwis, który obejmuje czyszczenie klimatyzacji samochodowej. W układzie klimatyzacji rozwijają się bakterie i drobnoustroje, które następnie przedostają się do wnętrza samochodu przez kratki nawiewu. Takie mikroorganizmy mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego konieczne jest okresowe odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. To bardzo istotna część serwisowania. Dezynfekcja klimatyzacji samochodowej może być przeprowadzana na kilka sposobów:

  • metodą chemiczną (do układu klimatyzacji aplikowany jest środek chemiczny),
  • ultradźwiękami (z wykorzystaniem specjalnego urządzenia do generowania ultradźwięków),
  • metodą mechaniczną (bezpośrednie czyszczenie parownika),
  • ozonowanie klimatyzacji samochodowej za pomocą ozonatora.
Zadzwoń i umów się na darmowy przegląd +48 (12) 269-29-00

Serwis klimatyzacji samochodowej

Oprócz odkażania klimatyzacji samochodowej, jej okresowy przegląd powinien również obejmować napełnianie klimatyzacji samochodowej. Sprawdzamy i przeprowadzamy dokładną diagnostykę układu, a w razie konieczności realizujemy również nabijanie klimatyzacji gazem, jeśli ilość czynnika chłodzącego jest zbyt mała. Przeprowadzamy także uszczelnianie klimatyzacji samochodowej.

W naszej szerokiej ofercie zapewniamy nie tylko gaz do klimatyzacji samochodowej, ale również oringi. W naszym warsztacie serwisujemy sprężarki i chłodnice klimatyzacji.

Wszystkie opisane powyżej czynności mogą Państwo zlecić w naszym serwisie. Drobna inwestycja zaprocentuje zadowoleniem z samochodu przez cały rok.

Zapraszamy do przeglądu klimatyzacji samochodowej w naszym serwisie.