amortyzator

Wymiana amortyzatorów w Krakowie

Auto Serwis Wadowicka oferuje szereg usług związanych z wymianą amortyzatorów (także jego komponentów) oraz innych części zawieszeń samochodowych.

Serwis świadczy usługi naprawy i wymiany całych amortyzatorów oraz jego mniejszych elementów jak sprężyny, poduszki, osłony, odboje, łożyska czy kielichy.

Ponadto przeprowadzamy naprawy i wymiany pozostałych elementów zawieszenia samochodowego jak wahacze, kolumny McPhersona, belki, tuleje, łączniki stabilizatora czy silentblocki.

 

Zadzwoń i umów się na darmowy przegląd +48 (12) 269-29-00

Podstawowym zadaniem amortyzatorów jest pochwycenie, a następnie rozproszenie nadmiaru energii, która wytworzyła się w układzie zawieszenia. Zapewnia to najwyższy komfort jazdy, a także najwyższą przyczepność samochodu do jezdni.

Na rynku istnieje obecnie wiele typów amortyzatorów, które różnią się głównie budową. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć:

  • olejowe,
  • gazowe.

Niesprawne amortyzatory mogą doprowadzić do uszkodzenia innych elementów układu zawieszenia lub w skrajnych przypadkach przy dużej prędkości, spowodować utratę panowania nad kierownicą i doprowadzić do wypadku. Nie ryzykuj! Regularnie kontroluj stan swoich amortyzatorów. Zgłoś się do Auto Serwisu Wadowicka. Nasi mechanicy dokonują wymiany amortyzatorów każdego rodzaju. Dzięki zdobytej wiedzy, pomogą w wyborze odpowiednich części, a następnie dokonają wymiany amortyzatorów zgodnie z zaleceniami producenta.

Dokonujemy wymiany przednich amortyzatorów i tylnych. To jednak nie wszystko, ponieważ nasz serwis zapewnia kompleksową obsługę klientów, dlatego przeprowadzamy również wymianę:

  • łożyska amortyzatora,
  • kielicha amortyzatora,
  • gumy na amortyzatorach,
  • sprężyny amortyzatora,
  • poduszki amortyzatora.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów, wymiana amortyzatora odbywa się u nas błyskawicznie, ale w sposób właściwy. Jeśli chcesz mieć pewność, że amortyzatory w Twoim samochodzie będą działały odpowiednio i spełnią swoją ważną rolę w układzie zawieszenia, skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. O amortyzatorach wiemy wszystko, potrafimy doradzić najbardziej optymalne rozwiązania i szybko lokalizujemy usterki. Właśnie my zadbamy odpowiednio o Twój samochód – kompleksowo i do tego w atrakcyjnych cenach. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, związane ze stanem technicznym Twojego pojazdu.

Zapraszamy do najlepszego serwisu amortyzatorów w Krakowie.