Regeneracja i czyszczenie DPF Kraków

Czyszczenie i regeneracja DPF Kraków

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Regeneracja DPF Kraków

Elementem samochodu najbardziej podatnym na zabrudzenia jest układ wydechowy, w którym umieszczony jest zarówno filtr DPF, jak i katalizator. Aby odpowiednio o nie zadbać, odwiedź nasz serwis w Krakowie już dziś. Nasi mechanicy pomogą Ci zadbać o pojazd tak, abyś mógł czuć się w nim przede wszystkim bezpiecznie.

Filtr DPF a katalizator

Filtr DPF (czyli filtr cząstek stałych) jest urządzeniem samochodowym umieszczonym w układzie wydechowym za katalizatorem utleniającym. W pojeździe odpowiada za oczyszczanie gazów spalinowych z cząstek stałych. Wiele osób myli pojęcie filtra DPF z katalizatorem. Nic dziwnego — oba urządzenia odpowiadają za ograniczenie szkodliwych związków w spalinach.

Dobranie odpowiedniego filtra

Każdy filtr DPF różni się i jest dopasowany do konkretnego modelu samochodu. Jeśli nie wiesz, jaki będzie odpowiedni do Twojego pojazdu, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych mechaników. W Twojej obecności wykonają oni dokładny przegląd pojazdu, informując Cię na temat stanu części układu wydechowego oraz jego czyszczenia. Po uwzględnieniu etapów procesu serwisowania poznasz termin odbioru swojego pojazdu. Zrobimy to najszybciej jak to możliwe!

Dlaczego tak ważne jest regularne czyszczenie?

Im więcej przejechanych kilometrów, tym bardziej zabrudzony będzie filtr DPF — cząstki gromadzone w nim będą stopniowo doprowadzały do zapchania. Podobnie jest z katalizatorem, który może ulec niespodziewanemu uszkodzeniu. Nasi mechanicy przywrócą właściwy stan Twojemu pojazdowi — niezależnie od tego, jak wiele pracy będzie to wymagało. Proces regeneracji pojazdu w naszym serwisie przeprowadzany jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który pozwala na wykonanie szybkiej i skutecznej usługi.

Czyszczenie czy całkowita wymiana?

Dzięki wysokim kwalifikacjom potrafimy ocenić czy stary filtr DPF będzie nadal zdatny do użytku. Oczywiście zdarzają się sytuacje, gdy urządzenie musi zostać wymienione na nowe — jest to konieczne w sytuacji uszkodzeń mechanicznych. Pozwala to na przywrócenie całkowitego stanu fabrycznego.

Klienci często są przekonani, że przy dużym zanieczyszczeniu elementów układu wydechowego jedynym wyjściem będzie ich usunięcie oraz całkowita wymiana. Dlatego dziwią się, gdy w trakcie wstępnej kontroli nasi mechanicy często proponują jedynie dokładne oczyszczenie. Dzięki temu koszty związane z usługą będą znacznie mniejsze, co również obniży cenę usługi. Podczas wizyty w naszym serwisie nie będziesz musiał się martwić o koszty, tym samym uzyskując profesjonalną usługę naprawy.

Nie tylko wyczyścimy układ wydechowy w Twoim pojeździe, ale również udzielimy niezbędnych porad. Regularne oczyszczenia u naszych mechaników pozwoli na utrzymanie samochodu w dobrym stanie, co pozwoli na uniknięcie przyszłych usterek. Umów się już dziś!

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.