Auto serwis Volvo

Serwis samochodów Volvo w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Serwis samochodowy marki Volvo

W dzisiejszych czasach marka Volvo ma zapewnioną mocną pozycję na rynku, zwłaszcza w krajach takich jak Szwecja, Belgia, Stany Zjednoczone czy Chiny. Słynie z wytwarzania najlepszej jakości samochodów ciężarowych. Na przestrzeni lat produkowane przez nich pojazdy stały się bezpieczniejsze i bardziej przyjazne środowisku niż kiedykolwiek. Volvo zajmuje się produkcją nie tylko ciężarówek, ale i autobusów oraz pojazdów dostawczych różnego rodzaju.

Specjaliści serwisowi zatrudnieni w naszym warsztacie pomogą naprawić każdy problem, występujący w Państwa samochodach. Posiadamy duże doświadczenie w pracy z tą marką i lata pracy wiele nas nauczyły. Wszystkie części, które wymieniamy, są całkowicie oryginalne i posiadają doskonałą jakość pierwowzorów. Z dumą przywiązujemy uwagę do jakości usługi i zaspokojenia potrzeb naszych klientów po konkurencyjnej cenie.

Naprawa Volvo w Krakowie

Państwa samochód, który zasługuje na wszystko, co najlepsze, jeśli chodzi o serwis samochodowy. Istotą pojazdów marki Volvo jest każdy detal: każda część została zaprojektowana w taki sposób, by w harmonii współpracować z innymi. Aby utrzymać standard wydajności, bezpieczeństwa i niezrównanej trwałości, nasi klienci muszą mieć pewność, że oddają samochód w sprawdzone ręce.

serwis Volvo​ kraków

Specjaliści od Volvo

Zatrudnieni przez nas fachowcy to specjaliści w swojej dziedzinie i są w stanie zapewnić pojazdowi najlepszą obsługę i opiekę. Zamiast zwrócić się do pierwszej z brzegu firmy, wybierz sprawdzony Auto Serwis Volvo.

Wiemy, że z posiadaniem samochodu marki Volvo wiążą się duże koszty. Mając na uwadze zainwestowane przez Państwa pieniądze, zdajemy sobie sprawę, że auto potrzebuje mechanika, który ma doświadczenie i wiedzę w zakresie pracy nad pojazdami z wyższej półki. Jako firma, która świadczy usługi naprawy samochodów tej marki, mogą czuć się Państwo pewni, że w wykonywanych przez nas naprawach przejawia się profesjonalizm.

Bezpieczeństwo – przegląd samochodowy

Naszym priorytetem jest zadbanie o bezpieczeństwo klientów. Dzięki zatrudnieniu jedynie wykwalifikowanych techników zadbamy o wszystkie komponenty w Państwa pojeździe. Oprócz takich zabiegów jak wymiana płynu do spryskiwaczy czy oleju oferujemy kompleksową naprawę każdej usterki. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta i samochodu, wiedząc, że marka Volvo wymaga specjalistycznego podejścia.

Dokładamy wszelkich starań, by samochód opuścił nasz warsztat w szczytowej formie. Zapewniamy estetykę i higienę pracy, gwarantując, że żadna część pojazdu nie zostanie uszkodzona w czasie kontroli i wymiany części. Zawodowo zajmujemy się usuwaniem różnego rodzaju usterek i naprawianiem problemów, których z pozoru nie da się pozbyć.

Kompleksowe serwisowanie samochodu marki Volvo zapewnia mu długie życie bez problemów technicznych. Skorzystanie z usług naszego warsztatu wiąże się z niezliczonymi korzyściami! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umówienia się na bezpłatną konsultację i

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.