Auto serwis Toyota

Serwis marki Toyota w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Samochody marki Toyota

Od momentu wprowadzenia na rynek, samochody marki Toyota biły rekordy popularności, zwłaszcza w materii osobówek o nadwoziu typu sedan. Obecnie Toyota zajmuje czołowe miejsce w tej kategorii, konsekwentnie pokonując konkurencję.
Po zakupieniu nowej lub używanej Toyoty potrzebujemy sposobu na utrzymanie samochodu przez wiele lat. Istnieje wiele stron internetowych zapewniających wsparcie techniczne oraz teoretyczną wiedzę, a także wiele rynków, na których zakupić można elementy wymienne do pojazdu, ale nic nie zapewni takiego bezpieczeństwa jak autoryzowany serwis samochodowy.

Auto Serwis Toyota to miejsce, w którym przedłużymy żywotność Państwa pojazdu (zarówno samochodu osobowego, jak i dostawczych do 3,5 tony) na tak długo, jak to możliwe. Zadbamy o niego, używając najnowocześniejszej technologii wykorzystywanej jedynie przez mechaników-specjalistów. Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych ludzi, którzy znają się na swoim fachu jak nikt inny. Od wielu lat podejmujemy się naprawy samochodów marki Toyota, posiadając potrzebną wiedzę na temat wszystkich ich komponentów oraz nabierając doświadczenia z każdą przeprowadzoną naprawą.

Szybkie naprawy samochodów

Zdajemy sobie sprawę, jak wyjątkowymi samochodami są auta marki Toyota. Nim podejmiemy się naprawy lub zaczniemy rozbierać pojazd, chcemy przeprowadzić wywiad z jego użytkownikiem. Nasi klienci cenią sobie przyjemny kontakt i profesjonalizm, który zachowujemy, jednocześnie starając się dowiedzieć wszystkiego o potencjalnych usterkach, które mogli Państwo stwierdzić. Dla naszych klientów przewidujemy również regularną opiekę serwisową, która wiąże się z ogromnymi korzyściami nie tylko dla Państwa, ale przede wszystkim żywotności samochodu.

auto serwis toyota kraków

Toyota – marka warta uwagi

Państwa samochód jest bardzo cenny i zasługuje na najlepszą obsługę. Niezależnie od modelu i wieku, zapewnimy mu specjalistyczną opiekę i uwagę. Nie idziemy na kompromisy — naprawiamy raz a porządnie! Przed uważnym okiem naszych czujnych specjalistów nie uchroni się żadna poważna usterka. Każda Toyota potrzebuje mechanika, który zadba o najlepsze standardy i jakość samochodu. Na opiniach naszych specjalistów można polegać!


W Auto Serwis Toyota w Krakowie  oferujemy tylko oryginalne części wymienne. Korzystamy ze skomputeryzowanego sprzętu diagnostycznego, którym pochwalić się może niewiele warsztatów samochodowych. Świadczymy profesjonalne, kompleksowe usługi, które zachowują odpowiedni stosunek jakości do ceny. Umożliwiamy również wykonanie bezpłatnego przeglądu w Państwa obecności.
Chcąc uzyskać najlepszy efekt z wykonanej pracy, zapewniamy również darmowe konsultacje i porady w kwestii użytkowania pojazdu.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub używając formularza dostępnego na stronie internetowej!

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.