Auto Serwis Opel

Jakość doglądana przez ekspertów

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Opel - jakość doglądana przez ekspertów

Opel to niemiecki producent samochodowy, który pierwszy pojazd wypuścił na rynek w 1989 roku. Zaprojektowany przez dobrze wyszkolonych inżynierów, szybko podbił serca konsumentów w różnych częściach świata. Wszystkie modele Opla produkowane są z poważną kontrolą jakości i podczas każdego etapu produkcji podlegają nadzorowi ekspertów samochodowych.

Marka Opel stała się jedną z najczęściej polecanych dla najmłodszych kierowców. Ze względu na niezawodność, bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i przedział cenowy nastolatkowie i studenci często poszukują samochodów tej marki. Najpopularniejszymi modelami stały się natomiast Opel Astra oraz Opel Corsa.

Dlaczego to akurat te modele podbijają serca kierowców?

Opel Astra cechuje się szerokim zakresem dostępnego nadwozia, które pozwala dostosować samochód do swoich potrzeb. Jest to auto o świetnej proporcji ceny do jakości i wiąże się ze stosunkowo niskimi kosztami utrzymania. To świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że auto nie będzie ulegało nagłym awariom.
Obecnie marka Opel pracuje nad kolejną generacją modelu Opel Corsa. Pojazd zostanie pokazany konsumentom w połowie 2019 roku, a krytycy i znawcy motoryzacji już podejrzewają, że szybko podbije rynek.

auto serwis opel kraków

Serwis Opel Kraków - jasno określona jakość

Serwis Opel Kraków to miejsce, w którym zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o stan techniczny Twojego samochodu. Zadbamy o wszystkie jego komponenty. Zaczynając na profesjonalnym przeglądzie i testach komputerowych, przez wymianę opon i obsługi klimatyzacji, aż po kompleksową naprawę poważnych uszkodzeń.

Skorzystanie z usług naszego serwisu Opel w Krakowie nie wiąże się z żadnymi kruczkami! Cena, którą podajemy w czasie przeglądu, jest ceną, którą faktycznie zapłacą Państwo za naprawę. Oferujemy atrakcyjne ceny adekwatne do profesjonalizmu usług.

Wiemy, że z wizytami w warsztatach samochodowych jest jak z umawianiem się do lekarza. Regularne badania to podstawa do gwarancji bezpieczeństwa i zdrowia. Dlatego w naszym serwisie Opel Kraków, do darmowej kontroli samochodu oferujemy również konsultacje ze specjalistami, którzy wskażą naszym klientom, jak dbać o pojazd, by służył dłużej i zachował się w świetnym stanie.

Mamy świadomość, że wymiana wielu komponentów może być szokiem gotówkowym, dlatego dbamy o stałych klientów, przygotowując gotowe oferty. Regularne wizyty w naszym serwisie Opel Kraków wiążą się z atrakcyjnymi korzyściami, między innymi przypisanym do Państwa pojazdu mechanikiem, który zawsze znajdzie czas na zbadanie usterki lub przeprowadzi darmową konsultację mechaniczną pojazdu.

Samochód jak nowy

W naszym serwisie Opla w Krakowie zdiagnozujemy każdy problem, wycenimy jego naprawę w konsultacji ze specjalistami i przejdziemy do wymiany zniszczonych części, korzystając jedynie z oryginalnych zamienników. Gwarantujemy, że samochód po opuszczeniu naszego warsztatu będzie jak nowy — różnica między naprawionym pojazdem, a modelem fabrycznym będzie prawie niedostrzegalna! Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i urządzeniom, którymi posługujemy się podczas badania stanu auta, nasi klienci mogą mieć pewność, że maszyna nie ulegnie uszkodzeniu. Samochód będzie się prezentował nienagannie, pozostając w świetnej formie.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.