Auto serwis Ford

Serwis Forda w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Za co kierowcy kochają Fordy?

Ford Motor Company to amerykański producent samochodów różnego typu. Jest obecnie drugim co do wielkości producentem aut w Stanach Zjednoczonych i piątym na świecie. Poza operacjami krajowymi, Ford działa również na rynkach Ameryki Południowej, Europy, Azji, Pacyfiku, Afryki i Bliskiego Wschodu – Ford Motors można więc uznać za jednego z odnoszących największe sukcesy producentów samochodów na świecie.

Ford zawsze znany był z produkcji samochodów najwyższej jakości, co wyróżnia go nie tylko pod względem wydajności, ale i bezpieczeństwa. Większość wydanych przez koncern modeli samochodów odniosło światowe sukcesy, stając się prawdziwymi bestsellerami wśród kierowców.

Obecnie, starsze modele Forda znowu stają się popularne – prawdziwi entuzjaści cenią sobie wygodę, którą cechowały się samochody i chętnie szukają aukcji, na których znaleźć można dawniej produkowane pojazdy. Na przykład auta marki Ford Mustang uważane są za prawdziwe ikony w branży motoryzacyjnej i są wspaniałym dodatkiem do kolekcji wyjątkowych, wartych zapamiętania, ponadczasowych samochodów.

Serwis Forda w Krakowie

To nieuniknione, że starsze samochody lub samochody często używane stają się słabsze i mają mniejsze osiągi. Choć właściciele pojazdów marki Ford mogą być dumni z wykonania większości części w ich maszynach, wiele komponentów wymaga wymiany przynajmniej raz lub dwa razy w ciągu życia pojazdu – a wtedy warto odwiedzić profesjonalny serwis Ford. Nasza doświadczona kadra pracownicza zapewni znaczną oszczędność pieniędzy, dokonując jedynie realnie potrzebnych napraw.

serwis ford kraków

Dzięki sprawdzonym częściom zamiennym możesz zapewnić sobie wygodniejszą i znacznie bardziej przyjemną jazdę. Specjaliści zatrudnieni w naszym serwisie Forda zwiększą satysfakcję z jazdy Twoim niezawodnym modelem tego producenta.


Utrzymanie samochodu marki Ford nie stanowi problemu dzięki wyspecjalizowanym mechanikom, którzy pracują w naszym warsztacie. Nasz serwis Ford jest w stanie zapewnić pojazdom uwagę i troskę, na jaką zasługują, zapewniając klientów, że zostawiają auto w dobrych rękach.


Nie ma znaczenia, czy przyprowadzisz do nas stary, czy nowy pojazd, ponieważ znamy sposoby na ulepszenie Twojego samochodu i naprawienie każdej usterki. Wiemy, jak się nim zająć, by działał jeszcze wydajniej i służył naszym klientom przez lata – w końcu serwis Ford zatrudnia pracowników znających się na modelach tej marki. Pozyskujemy jedynie oryginalne części zamienne, które mają duże znaczenie w utrzymaniu pojazdu w pierwotnym stanie.

Zapewniamy, że kompleksowa obsługa zabezpieczy samochód przed rozwinięciem się trwałych usterek.

Serwis Ford Kraków - dlaczego warto wybrać Auto Serwis Wadowicka?

Auto Serwis Ford Wadowicka to miejsce, w którym naprawimy każdy samochód, dokładając wszelkich starań, by klient opuścił nasz warsztat całkowicie zadowolony i usatysfakcjonowany. Nim podejmiemy się wymiany komponentów i rozłożymy samochód na części, porozmawiamy z indywidualnym klientem, by dowiedzieć się, jakie są jego oczekiwania wobec pojazdu. Oferujemy również stałą opiekę serwisową, a także regularne (całkowicie darmowe) przeglądy maszyn pod okiem wykwalifikowanych specjalistów pracujących w naszym serwisie Forda.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do zarezerwowania terminu pierwszej kontroli. Skontaktować mogą się Państwo z nami przez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie. Serwis Ford w Krakowie czeka na Twój samochód!

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.