Auto serwis BMW

Serwis BMW Kraków

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

BMW - marka sama w sobie

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie samochodu znanej i renomowanej marki BMW może wiązać się z ogromnymi kosztami kontroli, naprawy i przeglądów. Chociaż marka ta kojarzy się z luksusem i wysoką jakością, samochody BMW odznaczają się wysoką awaryjnością.

Na samochodach marki BMW trzeba się po prostu znać – wiedzieć, jaki model wybrać, by nie musieć co tydzień ratować kolejnych elementów układu chłodniczego, silnika lub nawet zawieszenia oraz wydawać majątku w serwisie BMW. Częste usterki wiążą się z zaawansowaniem technologicznym większości modeli tej marki. Wykorzystywane w BMW rozwiązania często nie są popularne i stanowią znak rozpoznawalny marki (jak np. żaluzje chłodnicy w dieslach BMW), ale równocześnie narażają samochody na problemy, które nie występują w strukturach aut innych marek. Ta technologiczna unikatowość sprawia, że ceny w warsztatach samochodowych zaskakują i coraz mniej osób decyduje się na serwisowanie ukochanego pojazdu — czasem korzystniejszą opcją okazuje się zakup nowego.

Serwis BMW Kraków - dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów i wiedząc, z jakimi wydatkami wiąże się utrzymanie dobrego samochodu, oferujemy kompleksowy serwis BMW w atrakcyjnych cenach – uwzględniając różnorakie modele tej marki.

serwis bmw kraków

Wiemy, jak ważną funkcją kwestią jest stan techniczny Twojego samochodu. Dbamy o wszystkie jego komponenty, zaczynając na wymianie oleju lub płynu do spryskiwaczy, aż po kompleksową usługę naprawy zawodzących elementów. W naszym serwisie BMW w Krakowie ani Ty, ani Twoje auto nie zostaniecie potraktowani jak każdy — stawiamy na indywidualność i profesjonalizm.
Nasi pracownicy wiedzą, jak dużym zaniedbaniem może być nawet z pozoru mała usterka. Dokładamy więc wszelkich starań, by opuszczające nasz serwis BMW Kraków samochody prezentowały się nienagannie oraz zapewniały stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Dbamy nie tylko o poprawne działanie, ale i estetykę pracy — gwarantujemy, że auta będą w świetnej formie.

Lepsza profilaktyka, niż leczenie

Zamiast eliminować usterki, dużo lepszą taktyką będzie zadbanie, by żadne się nie pojawiały. Profilaktyczne wizyty w serwisie BMW Kraków nie tylko są wygodniejsze dla posiadacza serwisowanego samochodu, ale także nie obciążają go tak sporymi wydatkami – serwisowanie pojazdu gwarantuje, że podstawowe problemy techniczne znikną, nim przemienią się w trwałe uszkodzenia.

Oferowane przez nas usługi dla BMW to niezliczone korzyści! Zdiagnozujemy każdy problem, wycenimy jego naprawę i po konsultacji z klientem przejdziemy do wymiany zniszczonych części. Wyeliminowanie uszkodzonych części lub odnalezienie problemów zapewnia oferowana przez nasz serwis BMW Kraków bezpłatna konsultacja i przegląd. Umożliwiamy zarezerwowanie daty spotkania zarówno telefonicznie, jak i z wykorzystaniem formularza dostępnego na stronie internetowej.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.