SERWIS BMW

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie samochodu znanej i renomowanej marki BMW może wiązać się z ogromnymi kosztami kontroli, naprawy i przeglądów. Ceny w warsztatach samochodowych zaskakują i coraz mniej decyduje się na serwisowanie ukochanego pojazdu — czasem korzystniejszą opcją okazuje się zakup nowego.
Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów i wiedząc, z jakimi wydatkami wiąże się utrzymanie dobrego samochodu, oferujemy kompleksową naprawę aut marki BMW w atrakcyjnych cenach.

Wiemy, jak ważną funkcją kwestią jest stan techniczny Twojego samochodu. Dbamy o wszystkie jego komponenty, zaczynając na wymianie oleju lub płynu do spryskiwaczy, aż po kompleksową usługę naprawy zawodzących elementów. Liczymy się z potrzebami klientów i dostosowujemy do ich potrzeb. W naszym serwisie nie zostaniesz potraktowany jak każdy — stawiamy na indywidualność i profesjonalizm.

Nasi pracownicy wiedzą, jak dużym zaniedbaniem może być nawet z pozoru mała usterka. Dokładamy więc wszelkich starań, by opuszczające nasz serwis samochody prezentowały się nienagannie. Dbamy nie tylko o poprawne działanie, ale i estetykę pracy — gwarantujemy, że auta będą w świetnej formie.

Zamiast eleminować usterki, dużo lepszą taktyką będzie zadbanie, by żadne się nie pojawiały. Wyeliminowanie uszkodzonych części lub odnalezienie problemów zapewnia oferowana przez nas bezpłatna konsultacja i przegląd. Umożliwiamy zarezerwowanie daty spotkania zarówno telefonicznie, jak i z wykorzystaniem formularza dostępnego na stronie internetowej.

Tak jak my powinniśmy udawać się na regularne wizyty do lekarza, tak samochody marki BMW potrzebują specjalistycznej opieki doświadczonych mechaników. Konsekwentne serwisowanie pojazdu gwarantuje, że podstawowe problemy techniczne znikną, nim przemienią się w trwałe uszkodzenia. Oferowane przez nas usługi to niezliczone korzyści! Zdiagnozujemy każdy problem, wycenimy jego naprawę i po konsultacji z klientem przejdziemy do wymiany zniszczonych części.

BLOG

 • Jak zachować się podczas kolizji na drodze?

  Jak zachować się podczas kolizji na drodze?

  Podczas kolizji jesteśmy zestresowani, nic w tym dziwnego. Wsiadając do samochodu, narażamy się na tego typu wydarzenie. Prawdopodobieństwo stłuczki na polskich drogach jest nadal bardzo wysokie, dlatego warto wiedzieć jak się zachować, jeśli do tego dojdzie. Opanuj emocje i zabezpiecz miejsce wypadku! Przede wszystkim opanuj emocje! Postaraj się uspokoić i opanować negatywne emocje, które na

 • Mikrosen — czym jest i dlaczego jest taki groźny?

  Mikrosen — czym jest i dlaczego jest taki groźny?

  Ziewanie, częste mruganie, opadająca głowa, nagłe dreszcze to ważne symptomy ostrzegające kierowcę. Mikrosen, bo o nim będzie mowa w tym artykule to krótki, płytki sen, który może trwać od 1 do nawet 30 sekund. Występuje on, gdy kierowca jest zmęczony i senny. Sprzyja mu wykonywanie monotonnych czynności. Nie tylko prędkość i jazda pod wpływem alkoholu

 • Samochód podczas upałów. Czego nie należy robić?

  Samochód podczas upałów. Czego nie należy robić?

  W tym roku upały są wyjątkowo dokuczliwe. Lato to okres bardzo trudny dla posiadaczy samochodów. Upalne dni obnażają wszystkie problemy w eksploatacji i obsłudze samochodów. W gorące dni samochód nagrzewa się bardzo szybko, temperatura w jego wnętrzu może przekraczać 60 st. C. W takich warunkach wiele rzeczy się niszczy, a co więcej, stają się niebezpieczne

 • Jak przygotować samochód na wakacje?

  Jak przygotować samochód na wakacje?

  O czym warto pamiętać, wybierając się na wakacje własnym samochodem? Wakacje to niewątpliwie czas podróży i beztroski, ale nawet najkrótszy wyjazd może zakończyć nas niepotrzebnym stresem. Dlaczego wolimy podróżować samochodem? Podróż własnym samochodem może być ciekawym przeżyciem, jadąc nim, nie trzeba się ograniczać do bagażu oraz miejsc, które chcemy zobaczyć. Na takie wakacje często decydują

4 KROKI