Serwis Audi

Profesjonalny serwis Audi w Krakowie

Oferta

Przegląd Rejestracyjny

Zapisz się na przegląd rejestracyjny

MASZ PYTANIE?

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Serwis Audi Kraków - zapewnij swojemu autu dłuższe życie!

Jeśli posiadasz samochód o tak wysokich osiągach, jak Audi, bardzo ważne jest, abyś utrzymywał go w idealnym stanie, by uzyskać optymalną wydajność. Musisz regularnie oddawać samochód na przegląd warsztatowy do renomowanego serwisu Audi, by zwiększyć jego żywotność i zapewnić sobie komfort jazdy. Przedwczesne awarie, nagłe naprawy czy usterki takie jak przesadne zużycie gazu to coś, czego można uniknąć poprzez regularne serwisowanie pojazdu.

Wybierając warsztat, zastanów się, co będzie najlepsze dla Twojego auta: nasz serwis Audi w Krakowie to pewna marka, która nigdy nie zawodzi. W porównaniu z przeciętnymi warsztatami samochodowymi posiadamy obszerną wiedzę i doświadczenie wyniesione z wieloletniej pracy z marką Audi. Wiemy wszystko o Twoim samochodzie i jesteśmy w stanie zaoferować mu najlepsze metody opieki oraz naprawy. Utrzymujemy wysokie standardy jakości i estetykę pracy. Oddając swój pojazd do naszego serwisu Audi w Krakowie, możesz spodziewać się wielu korzyści.

Serwis Audi Kraków – renoma i jakość usług

Przestrzegamy systematyczności i standardowych procedur serwisowania. Jesteśmy warsztatem bogato wyposażonym w zaawansowane technologicznie, skomputeryzowane narzędzia diagnostyczne. Oferowane przez nas usługi obejmują wymianę oleju silnikowego, wymianę filtra czy sprawdzenie, czy samochód działa zgodnie ze standardami marki Audi. Nasz serwis Audi w Krakowie gwarantuje także odpowiednią organizację pracy i dobrą, szybką obsługę.

auto serwis audi kraków

Przez lata zapracowaliśmy na renomę i zaufanie wielu klientów. Reputacja, którą się cieszymy, nie jest jedynie pięknymi słowami. Zasługujemy na zaufanie właścicieli pojazdów marki Audi, które zaskarbiliśmy sobie dzięki profesjonalizmowi i przyjaznym podejściu do osób korzystających z naszych usług.

Fachowcy i ich doświadczenie

W naszym serwisie Audi dokonujemy naprawy samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 tony, dokładając starań, by każdy klient opuścił nasz warsztat całkowicie zadowolony z jakości oferowanych usług. Dla stałych klientów posiadamy ofertę stałej opieki serwisowej, która wiąże się z dużymi korzyściami.

Pracownicy naszego serwisu Audi to wysoko wykwalifikowani technicy o świetnym wykształceniu i doświadczeniu. To właśnie kadra pracownicza jest naszym wielkim atutem, tak cenionym przez większość klientów. Nasi mechanicy są przeszkoleni nie tylko w zakresie umiejętności technicznych, ale także w zakresie obsługi klienta. Staramy się posiadać indywidualne podejście względem każdego, kto korzysta z warsztatu i obdarza nas swoim zaufaniem.

Choć w wielu warsztatach mechanicy nie zwracają uwagi na jakość części, które wymieniają, nasz serwis Audi w Krakowie to gwarancja jakości. Korzystamy jedynie z oryginalnych komponentów prosto z salonów Audi. Jeśli oddasz swój samochód w nasze ręce, możesz mieć pewność, że wiesz, za co płacisz. Satysfakcja i zadowolenie z obsługi to coś, z czym opuszcza nas każdy klient, jednocześnie zapisując się na kolejną wizytę.

Już dziś zapraszamy do zarezerwowania pierwszej konsultacji — całkowicie darmowej i profesjonalnej. Możecie Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie internetowej.

4 Kroki

WYBÓR JEDNEGO MECHANIKA

BEZPŁATNY PRZEGLĄD W TWOJEJ OBECNOŚCI

NAPRAWA W TWOJEJ OBECNOŚCI

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

Kontakt

AUTO SERWIS WADOWICKA
UL. WADOWICKA 8i
30-415 KRAKÓW
wadowicka@twojmechanik.com
TEL.+48 (12) 269-29-00

Godziny otwarcia

PON – PT: 7.00-20.00
SOBOTA: 8.00-14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE

Media społecznościowe

Zarejestrowana pod nr KRS 0000240970 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał Zakładowy 244.000,00 zł. NIP 679-012-37-62, nr rachunku bankowego Bank Zachodni WBK 03 1090 1665 0000 0001 3407 3754.